تاریخچه

بانک کالابرق نخل کار خود را در حوزه صنعت برق از حدود ۵۰ سال پیش شروع کرد. این مجموعه در حوزه مهندسی با عنوان ( شرکت تکسان گستر پویش ) در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد و کار خود را در حوزه کنترل تردد , امنیت و حفاظت شروع کرد و در زمان خودش از شرکت های بزرگی مثل نایس ایتالیا و پروران پوکی انگلیس نمایندگی گرفت.

در سال ۱۳۸۵ برای اولین بار سیستم های هوشمند BMS را وارد استان قم كرد . امروزه بخش عمده ای از کسانی که در این زمینه مشغول کار هستند به صورت مستقیم و غیرمستقیم تحت آموزش این مجموعه بوده اند. در سال ۱۳۸۸ با رویکردی تازه بخش بازرگانی شرکت تکسان گستر پویش را با عنوان کلینیک برق نخل توسعه داد و برای اولین بار در استان قم شکل فروش سنتی را به شکل شوروم تغییر داد و بنیان گذار شوروم در الکتریکی با رویکردی متفاوت نسبت به همکاران شد مانند آموزش مجریان برق , قدرت انتخاب و تنوع ارائه کالا برای مشتریان و برای اولین بار امکان حضور خانوادگی در فروشگاه برای انتخاب متریال های کاربردی در ساختمان از سال ۱۳۸۹ شروع به واردات در حوزه های مختلف مانند کلید و پریزهای ترکیه ای , انواع متریال های برقی از دبی ,انواع چراغ ها و لوستر های تزئینی از چین و … کرد.

برای اولین بار در الکتریکی خدمات پس از فروش مستقل ایجاد کرد که بیش از ۵۰ شرکت بودند برخی از آن شرکت ها عبارتند از وینوپلاس , ویکور تک نما, مونو , آلتون رای , سیم کات تبریز و شرکت مپا , خیام الکتریک , داتیس و … با در اختیار گرفتن فضای ۱۵۰۰ متری در مجتمع عمرانیه در حوزه برق اقدام به تاسیس اولین هایپر برق ایران با عنوان بانک کالابرق نخل کرد. بعد از طی مراحل اخذ عاملیت سپس نمایندگی به مرحله اخذ دفتر فروش استانی رسید به این معنی که قیمت محصولات این مجموعه با قیمت درب کارخانه یکسان شد.

از تغییرات به عمل آمده در بانک کالا برق نخل میتوان به تکمیل شدن تمام متریال های صنعت برق و موضوعات وابسته از ابتدایی ترین متریال در حوزه ارتینگ و ادوات زیرساختی شامل لوله های برق و تابلو های برق و سینی های کابل و به مرور انواع کابل ها از معمولی تا فشار متوسط و فشار قوی و در ادامه در حوزه کلید و پریز و سیستم های روشنایی و در بخش های تخصصی تر مثل هوشمند سازی و سیستم اعلان حریق , سیستم های صوت , سیستم های کنترل تردد , درب های پارکینگی و کرکره های برقی و انرژی های تجدیدپذیر مثل برق خورشیدی و دیزل ژنراتور و مجموعه محصولات مورد نیاز در پروژه های کوچک و متوسط و بزرگ اشاره کرد.

درباره ما

ما مدعی هستیم اولین مجموعه هستیم که واحدهای طراحی , مشاوره و خدمات پس از فروش مستقل داریم. از نظر ما مقوله ی فروش صرفا مبادله کالا و دریافت وجه نیست از نظر ما فروش یک نوع خدمت رسانی است و در این راستا با به کار گیری مجرب ترین پرسنل در بخش های مختلف همواره پیگیر ارتقاء سطح کیفیت در خدمات رسانی در بخش های مختلف می باشیم.در همین چارچوب بر اساس نیاز روز کسب و کارها ضمن فروش حضوری از طرق بسیار مختلف بستر های سفارش گذاری و فروش کلیه محصولات خودرا فراهم نموده ایم که از آن جمله می توانیم رباط سفارش گذاری ویژه مجریان برق و راه اندازی بخش CRM جهت بررسی سطح کیفی ارائه خدمات همچنین راه اندازی سایت کامل و جامع فروشگاهی جهت معرفی و فروش کالاهای مربوطه . تیم مشاوره ماهمیشه آماده حضور در تمام پروژه ها جهت ارائه خدمات مشاوره ای می باشد. ما معتقدیم منافع ما در این کسب و کار صرفا سود ریالی کالا نیست و ما به دنبال منافع دیگری همچون کسب اعتبار و ….. از فروش هستیم. به طور خلاصه ما کالا نمی فروشیم ما خدمت می فروشیم.